leona tylingrova

MUDr. Leona Tylingrová

absolvovala Fakultu dětského lékařství v Praze. Začínala na infekčním a dětském oddělení v Táboře, dále pracovala na dětském oddělení v Benešově. 2 roky pracovala v dětské léčebně pro děti s onemocněním dýchacích cest. Osvojila si problematiku alergiků, astmatiků a dětí s atopickým ekzémem a mukoviscidózou. V benešovské nemocnici vykonávala funkci mladšího, později staršího lékaře. Pracovala na jednotce intenzivní péče a na novorozeneckém oddělení. 2 roky vyučovala na střední zdravotnické škole.

V roce 2004 absolvovala neonatologický kurs na novorozeneckém oddělení Thomayerovy nemocnice pod vedením zástupce primáře MUDr. Zacha a MUdr. Paulové a to jak na oddělení nedonošených dětí, tak na oddělení fyziologických novorozenců.

Má I. atestaci z dětského lékařství. Získala osvědčení v metodice behaviorálníi terapie obezity od společnosti STOB. Získala specializovanou způsobilost praktického lékaře pro děti a dorost a specializovanou způsobilost v oboru pediatrie.

Zdokonaluje se v německém a anglickém jazyku. Je vdaná, má 3 děti.

Sestra Eliška Hanelová

Vystudovala střední zdravotnickou školu Ruskou, kde v roce 2017 maturovala. Ukončila Vyšší odbornou školu zdravotnickou Suvereního řádu maltézkých rytířů v oboru diplomované všeobecné sestry. 1 rok pracovala v Hospicu Dobrého Pastýře v Čerčanech, kde ošetřovala nemocné na své poslední cestě.

Má vstřícný vstřícný vztah k dětem a proto přijala volné místo v praxi pediatra.

Je sportovně založená, baví jí běhání, cvičení, procházky, ráda čte, volný čas tráví se svou rodinou a přítelem.
Eliška je empatická, klidná, vstřícná.

Pojišťovny

 

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna
  • 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR